Powrót do listy produktów
Neplum Mini ołówek
Cena katalogowa (netto): 0.45zł
Rabomark zakreślacz RABS
AP808185-07
Cena katalogowa (netto): 2.80zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Zakreślacz wykonany zplastiku ABS z recyklingu, ze skuwką.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
3543 w 24-48h
0 w 5-10 dni
10000 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | niebieski, pomarańcz, zielony, żółty |
|---|---|
| Materiał | ABS z recyklingu |
| Wymiar produktu | 27×105×17 mm |
| Waga produktu | 20 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 500 |
| Wymiary kartonu (cm) | 57×18.5×29 cm |
| Kod celny | 9608200000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Rabomark zakreślacz RABS - zielony | |
| 2026-06-10 | 10000 |
| Rabomark zakreślacz RABS - żółty | |
| 2026-06-10 | 20000 |
| Rabomark zakreślacz RABS - pomarańcz | |
| 2026-06-10 | 10000 |
| Rabomark zakreślacz RABS - niebieski | |
| 2026-05-07 | 10000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI18000 bluza crewneck
SKU:
AP59041-01_L
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Professor latarka
SKU:
AP731242-01
Dostępne na zamówienie
15735 | 15000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Store torba papierowa
SKU:
AP719612-01
Dostępne na zamówienie
50143 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Sunshine poduszka plażowa
SKU:
AP702217-02
Dostępne na zamówienie
8543 | 18890
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Waikiki piłka plażowa (ø23 cm)
SKU:
AP702047-03
Dostępne na zamówienie
10872 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.