Lunch box 1000 ml KYLE
Cena katalogowa (netto): 39.00zł
Miarka 1,5 m MAXINE
Cena katalogowa (netto): 1.67zł
Pudełko na herbatę SIMONETTA
8229613
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Bambusowe pudełko na herbatę, posiada 4 przegródki i przeszkloną pokrywkę.
od 38.51zł
netto
Cena katalogowa:
50.01zł
Dostępne od ręki: 313 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | drewno |
|---|---|
| Kolor | beżowy |
| Wymiar produktu | 15 x 15 x 8,4 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,505 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 34 x 63 x 37.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 16,150 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 32; Duże: 32 |
| Kod celny | 4064571028494 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.