Maia kubek
Cena katalogowa (netto): 15.09zł
Soppe RPET zestaw podróżny
Cena katalogowa (netto): 55.63zł
Proteo poncho dla dzieci
AP733464-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Przezroczyste poncho dla dzieci z LDPE. W poliestrowym etui RPET z charakterystyczną metką RPET i aluminiowym karabińczykiem.
od 5.34zł
netto
Cena katalogowa:
6.93zł
Dostępne od ręki: 1 749 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czerwony, niebieski, zielony, żółty |
|---|---|
| Materiał | Plastik (LDPE) |
| Wymiar produktu | 85×100×20 mm |
| Waga produktu | 25 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 200 |
| Wymiary kartonu (cm) | 38×20×22 cm |
| Kod celny | 3926200000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.