Parasol manualny ø98 cm RENEE
Cena katalogowa (netto): 44.50zł
Zegar ścienny RAUL
Cena katalogowa (netto): 70.22zł
Ponczo przeciwdeszczowe ERIC
4097866
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Peleryna przeciwdeszczowa XL wykonana z przezroczystego tworzywa sztucznego bez ftalanów. Wymiar pleców płaszcza 113 x 78 cm.
od 2.91zł
netto
Cena katalogowa:
3.78zł
Dostępne od ręki: 29 786 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | plastik |
|---|---|
| Kolor | przeźroczysty |
| Wymiar produktu | 113 x 78 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,017 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 15.5 x 22.5 x 15.5; Duże: 32.5 x 58 x 25 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,750 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 8,600 kg |
| Opakowanie produktu | woreczek foliowy |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 500 |
| Kod celny | 4064571009844 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.