Parasol automatyczny ø103 cm ALEKSANDRA
Cena katalogowa (netto): 26.28zł
Parasol automatyczny ø89 cm LEONARDO
Cena katalogowa (netto): 22.99zł
Poncho przeciwdeszczowe biodegradowalne DAVIDE
4188266
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Przyjazne środowisku poncho z PLA. Nie zawiera ftalanów, w pełni kompostowalne.
od 5.38zł
netto
Cena katalogowa:
6.99zł
Dostępne od ręki: 13 091 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | inny |
|---|---|
| Kolor | przeźroczysty |
| Wymiar produktu | 14 x 12 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,077 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 22.5 x 28 x 22.5; Duże: 31 x 51 x 22.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 3,600 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 11,650 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 150 |
| Kod celny | 4064571027121 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.