Pojemnik na żywność 700 ml TYMON
Cena katalogowa (netto): 26.28zł
Słoik szklany 150 ml FABIO
Cena katalogowa (netto): 10.46zł
Pojemnik na żywność 1000 ml JAMIE
8261666
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Pojemnik wykonany ze szkła borokrzemianowego z bambusową pokrywką wyposażoną w silikonowy pierścień, który zapewnia szczelność słoika. Pojemność 1000 ml.
od 24.29zł
netto
Cena katalogowa:
31.55zł
Dostępne od ręki: 709 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | drewno, silikon, szkło |
|---|---|
| Kolor | przeźroczysty |
| Wymiar produktu | ø 10,2 x 17,2 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,417 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 34.5 x 46 x 40 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 9,750 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Kod celny | 4064571031128 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.