Podkładka pod kubek korkowa MARION
Cena katalogowa (netto): 2.29zł
Podkładka stołowa korkowa MICHELLE
Cena katalogowa (netto): 12.22zł
Podkładka stołowa PVC OTTO
8313107
Cena katalogowa (netto): 12.22zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Podkładka stołowa, wykonana z łatwego w czyszczeniu PVC.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
3 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Materiał | PVC |
|---|---|
| Kolor | szary |
| Wymiar produktu | 40 x 30 x 0,1 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,143 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 30 x 40 x 30; Duże: 33 x 42.5 x 23 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 3,400 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 14,550 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 25; Duże: 100 |
| Kod celny | 4064571031845 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis korkowy DOMINIC
SKU:
1136601
Dostępne na zamówienie
47171 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy EVERETT
SKU:
1097103
Dostępne na zamówienie
135321 | 130000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy soft touch CRISTINA
SKU:
1071504
Dostępne na zamówienie
121717 | 28000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy touch pen soft touch PAULA
SKU:
1096404
Dostępne na zamówienie
55996 | 90000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy z koroną DYLAN
SKU:
1048803
Dostępne na zamówienie
31109 | 5000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Opakowanie na długopis PHILIP
SKU:
1092913
Dostępne na zamówienie
69815 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe NORMA
SKU:
1076103
Dostępne na zamówienie
11430 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.