Notatnik | Lemara
Cena katalogowa (netto): 18.20zł
Worek ze sznurkiem | Varno
Cena katalogowa (netto): 18.20zł
Plecak podróżny | Yloris
VA944-03
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Plecak podróżny w formie bagażu osobistego, kabinowy, przeznaczony do umieszczenia pod siedzeniem w samolocie, pojemność 20L, jedna przegroda główna zamykana na zamek błyskawiczny, wewnątrz kieszeń z siatki zamykana na zamek, na zewnątrz dwie kieszenie zamykane na zamek oraz kieszeń na butelkę, dwa regulowane paski kompresyjne ułatwiają stabilizację plecaka, na plecach pas umożliwiający zaczepienie o rączkę walizki, miękkie i regulowane paski na ramię umożliwiają dopasowanie długości
od 51.35zł
netto
Cena katalogowa:
65.00zł
Dostępne od ręki: 2 736 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
2 100 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny |
|---|---|
| Materiał | RPET (900D) poliester (270g/m2) |
| Wymiar produktu | 28 x 17 x 43 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 454 |
| Ilość sztuk w kartonie | 15 |
| Wymiary kartonu (cm) | 48 x 33 x 53 cm |
| Waga kartonu | 7,7 |
| Kod celny | 4202929190 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Plecak podróżny | Yloris - czarny | |
| 2026-05-06 | 2100 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.