Margot margot kubek
Cena katalogowa (netto): 10.40zł
Druuk worek ze sznurkami
Cena katalogowa (netto): 3.02zł
Platanus A6 notatnik
AP731629-02
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Notes na spirali z papieru z recyklingu z 60 kartkami w linie i długopisem z niebieskim wkładem. Rozmiar A6.
od 3.70zł
netto
Cena katalogowa:
4.81zł
Dostępne od ręki: 1 155 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
10 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, ciemnoniebieski, czarny, czerwony, fuksji, niebieski, pomarańcz, zielony, żółty |
|---|---|
| Materiał | Papier z recyklingu |
| Wymiar produktu | 90×146×8 mm |
| Waga produktu | 87.5 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 200 |
| Wymiary kartonu (cm) | 47×35×29 cm |
| Kod celny | 4820103000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Platanus A6 notatnik - żółty | |
| 2026-05-07 | 5000 |
| 2026-09-14 | 5000 |
| Platanus A6 notatnik - czerwony | |
| 2026-05-07 | 10000 |
| 2026-09-14 | 20000 |
| Platanus A6 notatnik - niebieski | |
| 2026-05-07 | 20000 |
| 2026-06-05 | 30000 |
| 2026-09-14 | 20000 |
| Platanus A6 notatnik - czarny | |
| 2026-05-07 | 29550 |
| 2026-09-14 | 20000 |
| Platanus A6 notatnik - biały | |
| 2026-05-07 | 10000 |
| 2026-09-14 | 10000 |
| Platanus A6 notatnik - pomarańcz | |
| 2026-05-07 | 3850 |
| Platanus A6 notatnik - fuksji | |
| 2026-05-07 | 3000 |
| Platanus A6 notatnik - ciemnoniebieski | |
| 2026-05-07 | 18050 |
| 2026-09-14 | 20000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.