VinoBag personalizowana torba RPET na wino
Cena katalogowa (netto): 50.31zł
Pastelloo długopis
Cena katalogowa (netto): 4.70zł
PivoBag personalizowana torba RPET na piwo
AP716783-10
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Personalizowana, neoprenowa torba na piwo RPET z uchwytami. Z nadrukowaną grafiką sublimacyjną na całej powierzchni. Na 3 puszki lub butelki. Min. ilość: 25 szt.
od 55.96zł
netto
Cena katalogowa:
72.67zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czarny |
|---|---|
| Materiał | PET z recyklingu |
| Wymiar produktu | 315×295×10 mm |
| Waga produktu | 110 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 48×38×28 cm |
| Kod celny | 4202929890 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.