PrinTable L personalizowany bieżnik RPET
Cena katalogowa (netto): 59.81zł
PitHeat Ear poduszka z pestek wiśni
Cena katalogowa (netto): 25.16zł
PitHeat poduszka z pestek wiśni
AP716984
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Wykonana na zamówienie poduszka termiczna z mikrofibry RPET z pestkami wiśni. Z nadrukowaną grafiką sublimacyjną na całej powierzchni i charakterystyczną metką RPET. Minimalne zamówienie: 50 szt.
od 24.96zł
netto
Cena katalogowa:
32.42zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały |
|---|---|
| Materiał | PET z recyklingu |
| Wymiar produktu | 160×130×20 mm |
| Waga produktu | 130 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 35×25×35 cm |
| Kod celny | 9404909000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.