Skarbonka świnka TRUDY
Cena katalogowa (netto): 13.49zł
Piłka plażowa ø14 cm ZACHARY
Cena katalogowa (netto): 3.16zł
Piłka plażowa ø26 cm MAURO
58260mc
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Wielokolorowa dmuchana piłka plażowa wykonana z wytrzymałego PVC, bez ftalanów, zgodnie z normami unijnymi. Długość panelu: 40 cm (średnica ~25 cm).
od 4.04zł
netto
Cena katalogowa:
4.75zł
Dostępne od ręki: 5 608 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | plastik |
|---|---|
| Kolor | wielokolorowy |
| Wymiar produktu | Panel 40 cm ø 26 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,056 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 39 x 31 x 39; Duże: 39 x 31 x 19 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 7,840 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 300 |
| Kod celny | 4064571025097 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.