Manabi kubek termiczny
Cena katalogowa (netto): 26.83zł
Minimor personalizowana gra memory
Cena katalogowa (netto): 10.62zł
Peppulu kubek termiczny
AP800588-00
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Kubek termiczny z podwójnymi ściankami, wykonany z tworzywa PP, z pokrywką do picia. Pojemność 300 ml.
od 7.32zł
netto
Cena katalogowa:
9.50zł
Dostępne od ręki: 10 534 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, ciemnoniebieski, czarny, czerwony, naturalny, zielony |
|---|---|
| Materiał | Plastik (PP) |
| Wymiar produktu | ø94×124 mm |
| Waga produktu | 95 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 47.5×38.5×44 cm |
| Kod celny | 3924100090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.