Notatnik A6 w linie MELVIN
Cena katalogowa (netto): 7.38zł
Pendrive drewniany 4GB 2.0 GIANNI
Cena katalogowa (netto): 36.82zł
Pendrive drewniany 4GB 2.0 KLAUDIA
2087601
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Pendrive typu twister, o pojemności 4GB, obudowa z drewna klonowego.
od 29.06zł
netto
Cena katalogowa:
34.19zł
Dostępne od ręki: 1 236 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | drewno, metal |
|---|---|
| Kolor | brązowy |
| Wymiar produktu | 5,7 x 2 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,019 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 30 x 40 x 30 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 18,800 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 1000; Duże: 1000 |
| Kod celny | 4064571006768 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.