Blamino domino
Cena katalogowa (netto): 5.48zł
Bamboost power bank
Cena katalogowa (netto): 69.32zł
Pavlova trzepaczka do jajek
AP808027
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Trzepaczka do jajek ze stali nierdzewnej.
od 6.46zł
netto
Cena katalogowa:
8.39zł
Dostępne od ręki: 10 255 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
10 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | srebrny |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wymiar produktu | ø50×255 mm |
| Waga produktu | 40 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 200 |
| Wymiary kartonu (cm) | 49×35×48 cm |
| Kod celny | 8215991000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Pavlova trzepaczka do jajek - srebrny | |
| 2026-07-30 | 10000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.