Willow kapelusz słomkowy
Cena katalogowa (netto): 10.62zł
Taipei mini latarka
Cena katalogowa (netto): 3.23zł
Party kapelusz
AP791198-01
Cena katalogowa (netto): 5.82zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Słomkowy kapelusz, tasiemka kapelusza sprzedawana oddzielnie. Materiał: Poliester. Na tym kapeluszu nie można wykonać bezpośredniego nadruku; istnieje możliwość personalizacji za pomocą naszych wstążek do kapeluszy z nadrukiem sublimacyjnym (AP718139 / AP718367).
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
41694 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czarny, czerwony, fuksji, jasnoniebieski, niebieski, pomarańcz, zielony, żółty |
|---|---|
| Materiał | poliester |
| Wymiar produktu | 290×255 mm |
| Waga produktu | 42.5 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 200 |
| Wymiary kartonu (cm) | 56×24×60 cm |
| Kod celny | 6505009090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI5000 T-shirt z grubej bawełny
SKU:
AP4135-02_XL
Dostępne na zamówienie
3590 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Kassy worek ze sznurkami
SKU:
AP731218-01
Dostępne na zamówienie
74014 | 25000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Lumpy długopis
SKU:
AP6149-02
Dostępne na zamówienie
436723 | 160000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Market papierowa torba
SKU:
AP718509-01
Dostępne na zamówienie
39760 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Professor latarka
SKU:
AP731242-01
Dostępne na zamówienie
15735 | 15000

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.