Hestia kubek porcelanowy
Cena katalogowa (netto): 28.51zł
Swifty długopis
Cena katalogowa (netto): 0.85zł
Papyrus długopis z papieru z recyklingu
AP805893-00
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Długopis papierowy z pasującą kolorystycznie zakrywką. Niebieski wkład.
od 0.73zł
netto
Cena katalogowa:
0.86zł
Dostępne od ręki: 154 864 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czarny, czerwony, naturalny, niebieski, zielony |
|---|---|
| Materiał | Papier z recyklingu |
| Wymiar produktu | ø7×145 mm |
| Waga produktu | 6 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 1000 |
| Wymiary kartonu (cm) | 33×28×24 cm |
| Kod celny | 9608101000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Papyrus długopis z papieru z recyklingu - niebieski | |
| 2026-09-07 | 50000 |
| Papyrus długopis z papieru z recyklingu - czarny | |
| 2026-06-05 | 50000 |
| 2026-09-07 | 50000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.