Caracal długopis
Cena katalogowa (netto): 0.58zł
Pangan parasol
Cena katalogowa (netto): 42.48zł
Papper długopis
AP791082-03
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Długopis z papieru z recyklingu. Z niebieskim wkładem.
od 0.49zł
netto
Cena katalogowa:
0.58zł
Dostępne od ręki: 37 483 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
40 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czarny, czerwony, fuksji, niebieski, pomarańcz, zielony, żółty |
|---|---|
| Materiał | Papier z recyklingu |
| Wymiar produktu | ø9×137 mm |
| Waga produktu | 6 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 1000 |
| Wymiary kartonu (cm) | 40×31×17 cm |
| Kod celny | 9608101000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Papper długopis - pomarańcz | |
| 2026-06-05 | 20000 |
| 2026-09-07 | 20000 |
| Papper długopis - czerwony | |
| 2026-07-17 | 50000 |
| 2026-09-07 | 50000 |
| Papper długopis - niebieski | |
| 2026-09-07 | 50000 |
| Papper długopis - zielony | |
| 2026-09-07 | 80000 |
| Papper długopis - czarny | |
| 2026-09-07 | 50000 |
| Papper długopis - biały | |
| 2026-09-07 | 10000 |
| Papper długopis - żółty | |
| 2026-09-07 | 20000 |
| Papper długopis - fuksji | |
| 2026-09-07 | 30000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.