Papcap S kubek papierowy, 120 ml
Cena katalogowa (netto): 0.74zł
Velocity t-shirt/koszulka sportowa RPET
Cena katalogowa (netto): 17.50zł
Papcap M kubek papierowy, 240 ml
AP808907-00
Cena katalogowa (netto): 1.06zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Kubek papierowy z pojedynczą ścianką podklejoną PE, 240 ml. Min. ilość: wielokrotność 50 sztuk.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
21373 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | beżowy, biały |
|---|---|
| Materiał | Plastik (PE) |
| Wymiar produktu | ø80×92 mm |
| Waga produktu | 7.2 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 1000 |
| Wymiary kartonu (cm) | 41×32×39 cm |
| Kod celny | 4823699000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.