Boracay klapki plażowe
Cena katalogowa (netto): 8.94zł
Hartur Plecak RPET
Cena katalogowa (netto): 77.88zł
Padra bawełniana torba na dokumenty
AP722537-06
Cena katalogowa (netto): 27.82zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Torba na dokumenty z bawełny z recyklingu z przegrodą zapinaną na zamek i charakterystyczną metką informującą o bawełnie z recyklingu. 100% bawełna z recyklingu, 275 g/m².
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
3 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | naturalny, niebieski |
|---|---|
| Materiał | bawełna z recyklingu |
| Wymiar produktu | 380×280×40 mm |
| Waga produktu | 150 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 46×25×46 cm |
| Kod celny | 4202129190 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Karta długopis
SKU:
AP731271-01
Dostępne na zamówienie
196128 | 50000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Lumpy długopis
SKU:
AP6149-02
Dostępne na zamówienie
436723 | 160000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Market papierowa torba
SKU:
AP718509-01
Dostępne na zamówienie
39760 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Professor latarka
SKU:
AP731242-01
Dostępne na zamówienie
15735 | 15000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Waikiki piłka plażowa (ø23 cm)
SKU:
AP702047-03
Dostępne na zamówienie
10872 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.