Icatu XL kubek termiczny
Cena katalogowa (netto): 42.48zł
Liberica kubek podróżny
Cena katalogowa (netto): 27.95zł
Pacama kubek termiczny
AP808119-00
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Kubek termiczny z podwójnymi ściankami, izolowany. Ze stali nierdzewnej pochodzącej z recyklingu, z pokrywką do picia z PP i paskiem do noszenia w pasującym kolorze. 430ml.
od 37.88zł
netto
Cena katalogowa:
49.19zł
Dostępne od ręki: 55 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
3 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czarny, naturalny, niebieski, purpura, zielony |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna z recyklingu |
| Wymiar produktu | ø88×180 mm |
| Waga produktu | 268 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 25 |
| Wymiary kartonu (cm) | 47.5×47.5×21 cm |
| Kod celny | 9617000000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Pacama kubek termiczny - naturalny | |
| 2026-07-31 | 3000 |
| Pacama kubek termiczny - purpura | |
| 2026-07-31 | 3000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.