Renaslu Subo izolowana butelka sublimacyjna RSS
Cena katalogowa (netto): 34.66zł
Calenot kalendarz karteczki samoprzylepne
Cena katalogowa (netto): 8.94zł
Oropuk A5 notes RPU
AP800276-21
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Notes w metalicznej oprawie z recyklingowanej skóry PU, ze 100 kartkami w linie z papieru pochodzącego z recyklingu. Z zakładką w pasującym kolorze i gumką. Format A5.
od 8.43zł
netto
Cena katalogowa:
10.95zł
Dostępne od ręki: 4 846 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | róża, srebrny, złoty |
|---|---|
| Materiał | Skóry PU z recyklingu |
| Wymiar produktu | 145×210×16 mm |
| Waga produktu | 280 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 41×33×25 cm |
| Kod celny | 4820103000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.