Shinnel długopis
Cena katalogowa (netto): 3.46zł
Connel długopis
Cena katalogowa (netto): 2.24zł
Oronos długopis
AP800109-10
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Długopis z recyklingowanego aluminium z błyszczącym metalicznym wykończeniem. Z niebieskim wkładem.
od 2.45zł
netto
Cena katalogowa:
3.18zł
Dostępne od ręki: 15 502 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | ciemno szary, czarny, róża, złoty |
|---|---|
| Materiał | Aluminium z recyklingu |
| Wymiar produktu | ø10×135 mm |
| Waga produktu | 15 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 500 |
| Wymiary kartonu (cm) | 34×27×16 cm |
| Kod celny | 9608101000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Oronos długopis - złoty | |
| 2026-09-28 | 20000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.