Tarka do sera SEAN
Cena katalogowa (netto): 13.09zł
Butelka termiczna 500 ml NICOLAS
Cena katalogowa (netto): 39.46zł
Nóż do kartonu GUDRUN
8474813
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Nóż do kartonu z łamanym ostrzem, w bambusowej obudowie.
od 3.11zł
netto
Cena katalogowa:
4.04zł
Dostępne od ręki: 8 350 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | bambus |
|---|---|
| Kolor | beżowy |
| Wymiar produktu | 13 x 0,6 x 1,9 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,016 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 29 x 44.5 x 21 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 9,500 kg |
| Opakowanie produktu | papierowe/kartonowe etui |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 100; Duże: 600 |
| Kod celny | 4064571044289 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.