Notatnik ok. A6 z długopisem | Chapman
Cena katalogowa (netto): 3.38zł
Teczka konferencyjna A4 z notatnikiem
Cena katalogowa (netto): 139.70zł
Notatnik ok. A6 z długopisem
V2335/A-05
Cena katalogowa (netto): 4.08zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Notatnik reporterski w kieszonkowym formacie ok. A6, posiada 70 kartek w linie (140 stron) i spiralne bindowanie, dodatkowe zamknięcie w postaci dopasowanej kolorystycznie elastycznej opaski, w komplecie znajduje się długopis z kolorowymi elementami, wkład w niebieskim kolorze, produkt wykonany między innymi z kartonu
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
10 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny, czerwony, niebieski, pomarańczowy, zielony, żółty |
|---|---|
| Materiał | karton, bawełna, guma, papier kraftowy (600 g/m2) |
| Wymiar produktu | 10 x 14,5 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 84 |
| Opakowanie produktu | polybag |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 29 x 23,5 x 33 cm |
| Waga kartonu | 8,6 |
| Kod celny | 4820103000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowa krówka, brelok | Bessie
SKU:
HE563-88
Dostępne na zamówienie
10885 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy kot | Merlin
SKU:
HE295-19
Dostępne na zamówienie
2443 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy miś | Bernie Cream Junior
SKU:
HE310-02
Dostępne na zamówienie
4888 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy miś | Caesar
SKU:
HE296-20
Dostępne na zamówienie
5123 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy miś | Garrett
SKU:
HE292-52
Dostępne na zamówienie
1491 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy miś | Josh Brown
SKU:
HE272-16
Dostępne na zamówienie
120 | 720
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy miś | Monty Brown
SKU:
HE270-16
Dostępne na zamówienie
0 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.