Koruku kabel USB do ładowania
Cena katalogowa (netto): 17.33zł
Odile bambusowa szczotka do włosów
Cena katalogowa (netto): 13.91zł
Nordeer pluszowy renifer RPET
AP800739
Cena katalogowa (netto): 33.66zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Świąteczny pluszowy renifer z RPET z szalikiem. Z papierową zawieszką pod nadruk umieszczoną na uchu.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
2225 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | brązowy |
|---|---|
| Materiał | PET z recyklingu |
| Wymiar produktu | 180 mm |
| Waga produktu | 121.25 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 80 |
| Wymiary kartonu (cm) | 63×45×58 cm |
| Kod celny | 9503004100 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Calippo zakreślacz
SKU:
AP6156-02
Dostępne na zamówienie
61967 | 20000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
CreaFob brelok własnego projektu
SKU:
AP718119-25T
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI64000 T-shirt z bawełny ringspun
SKU:
AP4729-01_L
Dostępne na zamówienie
675 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Karta długopis
SKU:
AP731271-01
Dostępne na zamówienie
196127 | 50000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Kassy worek ze sznurkami
SKU:
AP731218-01
Dostępne na zamówienie
73872 | 25000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Market papierowa torba
SKU:
AP718509-01
Dostępne na zamówienie
39759 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Waikiki piłka plażowa (ø23 cm)
SKU:
AP702047-03
Dostępne na zamówienie
10872 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.