Borgy długopis
Cena katalogowa (netto): 1.51zł
Elevoid długopis bezatramentowy
Cena katalogowa (netto): 20.68zł
Nopyrus długopis bezatramentowy
AP800495-00
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Długowieczny długopis bezatramentowy z papieru makulaturowego z dopasowaną kolorystycznie skuwką. Z plastikową końcówką ze słomy pszenicznej i stopu metalu, która utlenia papier. Ten długopis pisze podobnie do ołówka, a także można go wymazywać.
od 1.23zł
netto
Cena katalogowa:
1.45zł
Dostępne od ręki: 10 433 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czarny, czerwony, naturalny, niebieski, zielony |
|---|---|
| Materiał | Papier z recyklingu |
| Wymiar produktu | ø7×145 mm |
| Waga produktu | 3 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 1000 |
| Wymiary kartonu (cm) | 38×32×16 cm |
| Kod celny | 9608990000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.