Nopuk Line A6 notes
Cena katalogowa (netto): 5.36zł
Prunus A5 notes
Cena katalogowa (netto): 9.50zł
Nopuk Line A5 notes
AP781195-05
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Notes z okładką ze skóry PU z 100 kartkami w linie. Zawiera zakładkę i gumkę.
od 7.13zł
netto
Cena katalogowa:
8.39zł
Dostępne od ręki: 19 375 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, ciemnoniebieski, czarny, czerwony, niebieski, szary, zielony |
|---|---|
| Materiał | Skóra PU |
| Wymiar produktu | 147×210×15 mm |
| Waga produktu | 270 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 41×32×25 cm |
| Kod celny | 4820103000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Nopuk Line A5 notes - czarny | |
| 2026-08-24 | 10000 |
| Nopuk Line A5 notes - szary | |
| 2026-08-24 | 10000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.