Forever kalendarz wieczny
Cena katalogowa (netto): 34.66zł
Subdal RPET medal
Cena katalogowa (netto): 16.21zł
Ninja RPET personalizowany pokrowiec na parasol
AP718696
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Personalizowany pokrowiec na pełnowymiarowy parasol z paskiem na ramię. 190T RPET pongee. Cena zawiera nadruk sublimacyjny. Min. ilość: 50szt.
od 55.96zł
netto
Cena katalogowa:
72.67zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały |
|---|---|
| Wymiar produktu | 770×85 mm |
| Waga produktu | 8 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 200 |
| Wymiary kartonu (cm) | 48×38×28 cm |
| Kod celny | 4202929890 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.