Tadil notatnik
Cena katalogowa (netto): 23.37zł
Nopuk Blank A6 notes
Cena katalogowa (netto): 4.78zł – 4.81złZakres cen: od 4.78zł do 4.81zł
Nexus plecak
AP741567-06A
Cena katalogowa (netto): 43.40zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Plecak z zapinanymi kieszeniami oraz wyściełanymi plecami i ramiączkami. Materiał 600D poliester.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
587 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | ciemnoniebieski, czarny, czerwony, niebieski |
|---|---|
| Materiał | 600D poliester |
| Wymiar produktu | 325×430×235 mm |
| Waga produktu | 350 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 30 |
| Wymiary kartonu (cm) | 45×32×55 cm |
| Kod celny | 4202929190 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Boutique papierowa torba
SKU:
AP718506-01
Dostępne na zamówienie
29030 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI18000 bluza crewneck
SKU:
AP59041-01_L
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI5000 T-shirt z grubej bawełny
SKU:
AP4135-02_XL
Dostępne na zamówienie
3590 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Karta długopis
SKU:
AP731271-01
Dostępne na zamówienie
196128 | 50000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Rover worek żeglarski
SKU:
AP731223-03
Dostępne na zamówienie
9 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Swell długopis
SKU:
AP6155-03
Dostępne na zamówienie
465450 | 360000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Token żeton do wózków sklepowych z brelokiem
SKU:
AP718114-01
Dostępne na zamówienie
157595 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.