Tendina szklany czajniczek
Cena katalogowa (netto): 43.04zł
Bokol butelka szklana
Cena katalogowa (netto): 12.30zł
Momomi szklany słoik
AP800462
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Słoik do przechowywania żywności ze szkła borokrzemianowego z bambusową pokrywką, 550 ml. Idealny do przechowywania suchej żywności i składników.
od 15.07zł
netto
Cena katalogowa:
19.57zł
Dostępne od ręki: 2 126 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
3 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | transparentny |
|---|---|
| Materiał | szkło borokrzemowe |
| Wymiar produktu | ø85×120 mm |
| Waga produktu | 220 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 49×49×31.5 cm |
| Kod celny | 7013379900 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Momomi szklany słoik - transparentny | |
| 2026-09-25 | 3000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.