Wagang zakładka do książki
Cena katalogowa (netto): 3.91zł
Molokai XL karafka na wodę
Cena katalogowa (netto): 35.78zł
Molokai karafka na wodę
AP800459
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Karafka na wodę ze szkła borokrzemowego z pokrywką z korka, 600 ml. Nadaje się zarówno do zimnych, jak i gorących napojów,
od 18.51zł
netto
Cena katalogowa:
24.04zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
2 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | transparentny |
|---|---|
| Materiał | szkło borokrzemowe |
| Wymiar produktu | ø80×210 mm |
| Waga produktu | 220 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 49×49×47.5 cm |
| Kod celny | 7013990090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Molokai karafka na wodę - transparentny | |
| 2026-09-25 | 2000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.