Deska do serów z nożem EMILIO
Cena katalogowa (netto): 55.28zł
Latarka LED teleskopowa ALBERTO
Cena katalogowa (netto): 31.55zł
Młynek do przypraw OCTAVIO
8033703
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Elektryczny młynek do soli i pieprzu ze stali nierdzewnej i akrylu, o gumowanej powierzchni. Posiada dwie oddzielne komory, które mogą być niezależnie obsługiwane za pomocą przycisków.
od 67.61zł
netto
Cena katalogowa:
87.80zł
Dostępne od ręki: 82 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
2 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | guma, stal nierdzewna |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Wymiar produktu | ø 6,2 x 17,2 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,368 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 37 x 40 x 21 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 9,200 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 25; Duże: 25 |
| Kod celny | 4064571019713 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Młynek do przypraw OCTAVIO - czarny | |
| 2026-07-21 | 2000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.