Midri minutnik
Cena katalogowa (netto): 12.79zł
Hebe linijka
Cena katalogowa (netto): 1.95zł
Mingus nóż kieszonkowy
AP781423-05
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Metalowy nóż kieszonkowy z zabezpieczeniem.
od 12.48zł
netto
Cena katalogowa:
16.21zł
Dostępne od ręki: 3 409 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny, czerwony, zielony |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wymiar produktu | 26×89×12 mm |
| Waga produktu | 60 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 35×12×18 cm |
| Kod celny | 8211930000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.