Plecak
Cena katalogowa (netto): 62.11zł
Brelok do kluczy
Cena katalogowa (netto): 1.95zł
Maseczka wielokrotnego użytku z miejscem na filtr i jonami srebra
V6992-02
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Maseczka wielokrotnego użytku z jonami srebra, niemedyczna, dwuwarstwowa, posiada miejsce na filtr, wykonana w 100% z poliamidu 250 g/m2, jony srebra utrzymują się do 20 prań, temperatura prania do 90 stopni Celsjusza, posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100 (wyprodukowana w Europie / made in Europe)
od 0.71zł
netto
Cena katalogowa:
0.90zł
Dostępne od ręki: 32 768 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czarny, jasnozielony, szary |
|---|---|
| Materiał | poliamid (250 g/m2) |
| Wymiar produktu | 13 x 17 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 8 |
| Opakowanie produktu | polybag |
| Ilość sztuk w kartonie | 1000 |
| Wymiary kartonu (cm) | 58 x 40 x 35 cm |
| Waga kartonu | 9,25 |
| Kod celny | 6307909800 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.