Yakiboo zestaw do grilla/BBQ
Cena katalogowa (netto): 47.52zł
Tongo szczypce do grilla/BBQ
Cena katalogowa (netto): 19.01zł
Manoky bambusowy zestaw do manicure
AP808069
Cena katalogowa (netto): 22.92zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
5-częściowy zestaw do manicure ze stali nierdzewnej w bambusowym etui z magnetycznie zamykaną pokrywką. Zawiera nożyczki, obcinacz do paznokci, pilnik do paznokci i 2 przyrządy do usuwania skórek.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
403 w 24-48h
0 w 5-10 dni
3000 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | naturalny |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wymiar produktu | 115×100×21 mm |
| Waga produktu | 170 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 33×23×27 cm |
| Kod celny | 8214200000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Manoky bambusowy zestaw do manicure - naturalny | |
| 2026-08-24 | 3000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Calippo zakreślacz
SKU:
AP6156-02
Dostępne na zamówienie
61967 | 20000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI18000 bluza crewneck
SKU:
AP59041-01_L
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI64000 T-shirt z bawełny ringspun
SKU:
AP4729-01_L
Dostępne na zamówienie
675 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Market papierowa torba
SKU:
AP718509-01
Dostępne na zamówienie
39760 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.