Pemba butelka RPET
Cena katalogowa (netto): 7.88zł
Woolly drewniane sztućce
Cena katalogowa (netto): 0.24zł
Manaslu butelka izolująca
AP808034-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Butelka ze stali nierdzewnej o podwójnych ściankach, izolowana próżniowo, z bambusową pokrywką. 500 ml
od 20.23zł
netto
Cena katalogowa:
26.27zł
Dostępne od ręki: 2 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, ciemno szary, czarny, czerwony, niebieski, srebrny, zielony |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wymiar produktu | ø70×220 mm |
| Waga produktu | 340 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 79×40.5×25 cm |
| Kod celny | 9617000000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.