Okulary przeciwsłoneczne UV400 GISELA
Cena katalogowa (netto): 8.26zł
Gra domino THOMAS
Cena katalogowa (netto): 6.06zł
Lornetka IZAAK
5096203
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Metalowa lornetka o zasięgu 84M/1000M ze sznureczkiem i ściereczką do czyszczenia. Zapakowana w materiałowe etui.
od 55.42zł
netto
Cena katalogowa:
71.98zł
Dostępne od ręki: 1 552 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | guma, metal |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Wymiar produktu | 7 x 4,2 x 12 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,229 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 30 x 32 x 29 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 9,150 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 40; Duże: 40 |
| Kod celny | 4064571012226 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.