Center długopis
Cena katalogowa (netto): 26.83zł
Daytona szklany blok
Cena katalogowa (netto): 32.76zł
Lorient B plecak
AP819016
Cena katalogowa (netto): 133.91zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Plecak z wieloma zapinanymi przegrodami, wzmocnioną kieszenią na laptop, plecami i paskami. Materiał dwuwarstwowy poliester 420D. Produkt marki Andre Philippe.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
111 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | szary |
|---|---|
| Materiał | 420D poliester |
| Wymiar produktu | 300×165×450 mm |
| Waga produktu | 1200 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 10 |
| Wymiary kartonu (cm) | 47×43×60 cm |
| Kod celny | 4202929190 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Calippo zakreślacz
SKU:
AP6156-02
Dostępne na zamówienie
61967 | 20000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI5000 T-shirt z grubej bawełny
SKU:
AP4135-02_XL
Dostępne na zamówienie
3590 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI64000 T-shirt z bawełny ringspun
SKU:
AP4729-01_L
Dostępne na zamówienie
675 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Karta długopis
SKU:
AP731271-01
Dostępne na zamówienie
196127 | 50000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Kassy worek ze sznurkami
SKU:
AP731218-01
Dostępne na zamówienie
73872 | 25000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Store torba papierowa
SKU:
AP719612-01
Dostępne na zamówienie
50043 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.