Otria torba na ramię RPET
Cena katalogowa (netto): 30.05zł
Cresu worek ze sznurkami RPET
Cena katalogowa (netto): 7.12zł
Lollap torba biodrowa RPET
AP733998-10
Cena katalogowa (netto): 16.49zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Torba biodrowa typu crossbody RPET z główną komorą zapinaną na zamek. Poliester 600D RPET z charakterystyczną metką RPET.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
2674 w 24-48h
0 w 5-10 dni
3000 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | ciemnoniebieski, czarny, naturalny, szary, zielony |
|---|---|
| Materiał | 600D Poliester z recyklingu PET |
| Wymiar produktu | 340×170×110 mm |
| Waga produktu | 120 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 53×40×31 cm |
| Kod celny | 4202929890 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Lollap torba biodrowa RPET - czarny | |
| 2026-09-07 | 3000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI18000 bluza crewneck
SKU:
AP59041-01_L
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI5000 T-shirt z grubej bawełny
SKU:
AP4135-02_XL
Dostępne na zamówienie
3590 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Keyted brelok pluszowy miś
SKU:
AP731411-02
Dostępne na zamówienie
17792 | 16000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Lumpy długopis
SKU:
AP6149-02
Dostępne na zamówienie
436723 | 160000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Reflekto taśma odblaskowa
SKU:
AP731259-01
Dostępne na zamówienie
158288 | 79999
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Rover worek żeglarski
SKU:
AP731223-03
Dostępne na zamówienie
9 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Store torba papierowa
SKU:
AP719612-01
Dostępne na zamówienie
50143 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Token żeton do wózków sklepowych z brelokiem
SKU:
AP718114-01
Dostępne na zamówienie
157595 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.