CreaStick Note M personalizowany samoprzylepny notatnik
Cena katalogowa (netto): 7.04zł
HeXmas personalizowany kalendarz adwentowy
Cena katalogowa (netto): 26.70zł
Laksa pudełko na lunch
AP722531
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Pudełko na lunch z plastiku PP z zestawem sztućców (widelec, łyżka i nóż), bambusową pokrywką z uchwytem na telefon komórkowy i elastycznym paskiem. Z 2 przegródkami o pojemności 700 ml każda.
od 21.52zł
netto
Cena katalogowa:
27.95zł
Dostępne od ręki: 4 493 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
3 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | naturalny |
|---|---|
| Materiał | Plastik (PP) |
| Wymiar produktu | 183×105×96 mm |
| Waga produktu | 382.35294 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 34 |
| Wymiary kartonu (cm) | 55×38.2×32 cm |
| Kod celny | 3924100090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Laksa pudełko na lunch - naturalny | |
| 2026-09-02 | 3000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.