Kubek termiczny 400 ml ALFRED
Cena katalogowa (netto): 42.50zł
Butelka plastikowa ze spryskiwaczem 700 ml ELEANOR
Cena katalogowa (netto): 17.49zł
Kubek termiczny stalowy 300 ml MAGNUS
6257703
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Kubek o podwójnych ściankach (izolacja próżniowa) ze stali nierdzewnej, z plastikową pokrywką. Pojemność 300ml.
od 32.42zł
netto
Cena katalogowa:
42.10zł
Dostępne od ręki: 375 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
2 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | stal nierdzewna |
|---|---|
| Kolor | biały, czarny, miedziany |
| Wymiar produktu | 8,5 x 8,8 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,300 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 39.8 x 69.8 x 21.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 11,350 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 48; Duże: 48 |
| Kod celny | 4064571029644 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Kubek termiczny stalowy 300 ml MAGNUS - czarny | |
| 2026-11-10 | 2000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.