Torba na zakupy XXL 140 g/m2 HUGON
Cena katalogowa (netto): 13.09zł
Plecak na laptopa NADINE
Cena katalogowa (netto): 149.00zł
Kubek termiczny 400 ml PIERO
6530007
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Kubek termiczny o podwójnych ściankach (izolacja próżniowa), o pojemności 400 ml, wykonany ze stali nierdzewnej z zewnątrz i plastiku w środku.
od 16.93zł
netto
Cena katalogowa:
21.99zł
Dostępne od ręki: 1 892 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | metal, plastik, stal nierdzewna |
|---|---|
| Kolor | szary |
| Wymiar produktu | ø 8,7 x 16 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,285 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 63 x 48 x 22 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 7,100 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 25; Duże: 25 |
| Kod celny | 4064571017849 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.