Butelka szklana 750 ml PORTER
Cena katalogowa (netto): 18.37zł
Kubek termiczny ze słomką 500 ml RODRIGO
Cena katalogowa (netto): 43.85zł
Kubek termiczny 300 ml JOHN
8392803
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Kubek charakteryzujący się podwójnymi ściankami ze stali nierdzewnej oraz bambusową pokrywką. Dzięki tym cechom napój utrzymuje ciepło przez długi czas. Pojemność 300 ml.
od 33.76zł
netto
Cena katalogowa:
43.85zł
Dostępne od ręki: 475 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | bambus, stal nierdzewna |
|---|---|
| Kolor | biały, czarny, czerwony, niebieski |
| Wymiar produktu | ø 8 x 12,2 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,305 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 22.5 x 54 x 22.5; Duże: 47 x 55.5 x 16 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 3,150 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 7,100 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 10; Duże: 20 |
| Kod celny | 4064571039292 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.