Kubek ceramiczny 300 ml AUSTIN
Cena katalogowa (netto): 19.25zł
Lunch box 1000 ml KATHERINE
Cena katalogowa (netto): 45.61zł
Kubek szklany 320 ml SEWERYN
8094866
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Kubek o grubych ściankach z wytrzymałym uchem. Pojemność 320 ml.
od 7.04zł
netto
Cena katalogowa:
9.14zł
Dostępne od ręki: 2 052 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | szkło |
|---|---|
| Kolor | przeźroczysty |
| Wymiar produktu | ø 8,1 x 10,2 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,294 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 17 x 25 x 17; Duże: 36 x 52 x 22 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 1,700 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 14,100 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 6; Duże: 48 |
| Kod celny | 4064571020665 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.