Pudełko do art. 87888 SERAFINA
Cena katalogowa (netto): 7.47zł
Zestaw narzędzi rowerowych VIVIANA
Cena katalogowa (netto): 43.85zł
Kubek szklany 300 ml ANGELIKA
8798166
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Kubek do kawy ze szkła szronionego, pojemność 300 ml.
od 6.02zł
netto
Cena katalogowa:
7.82zł
Dostępne od ręki: 4 465 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | szkło |
|---|---|
| Kolor | przeźroczysty |
| Wymiar produktu | ø 8 x 9,4 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,296 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 56 x 40 x 22 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 14,200 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Duże: 48 |
| Kod celny | 4064571021945 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.