Patelnia do indukcji CrisMa ⌀28,5 cm RENZO
Cena katalogowa (netto): 438.55zł
Kubek termiczny 350 ml MARCELA
Cena katalogowa (netto): 39.46zł
Kubek ceramiczny z łyżeczką 250 ml ARMANDO
8509504
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Kubek ceramiczny o pojemności 250 ml, sprzedawany w zestawie z łyżeczką w kolorze pasującym do wnętrza kubka.
od 15.39zł
netto
Cena katalogowa:
19.99zł
Dostępne od ręki: 31 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
5 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | ceramika |
|---|---|
| Kolor | niebieski, pomarańczowy, zielony, żółty |
| Wymiar produktu | ø 8,5 x 9,8 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,340 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 11 x 11.5 x 11; Duże: 29 x 37.5 x 34 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 12,250 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 36; Duże: 36 |
| Kod celny | 4064571021792 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Kubek ceramiczny z łyżeczką 250 ml ARMANDO - niebieski | |
| 2026-07-28 | 5000 |
| Kubek ceramiczny z łyżeczką 250 ml ARMANDO - pomarańczowy | |
| 2026-07-28 | 5000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.