Długopis metalowy touch pen MARIAN
Cena katalogowa (netto): 3.08zł
Długopis plastikowy HOPE
Cena katalogowa (netto): 1.15zł
Kredki drewniane 4 kolory neonowe ASHLEY
13740mc
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Zestaw 4 kredek w neonowych kolorach (pomarańczowy, zielony, różowy i żółty). Kredki mogą stanowić ekologiczną alternatywę dla zakreślaczy.
od 2.57zł
netto
Cena katalogowa:
3.34zł
Dostępne od ręki: 1 778 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
10 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | drewno |
|---|---|
| Kolor | wielokolorowy |
| Wymiar produktu | 17,6 x 3 x 1 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,027 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 7 x 18.5 x 7; Duże: 20.5 x 36 x 45 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 1,200 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 12,950 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 500 |
| Kod celny | 4064571035843 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Kredki drewniane 4 kolory neonowe ASHLEY - wielokolorowy | |
| 2026-05-19 | 10000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.