Długopis bambusowy THELMA
Cena katalogowa (netto): 15.73zł
Długopis bambusowy FABIANA
Cena katalogowa (netto): 1.41zł
Kredki drewniane 12 kolorów MATEO
1316413
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Zestaw drewnianych kredek w 12 różnych kolorach. Kredki pakowane w tekturowe pudełko.
od 4.20zł
netto
Cena katalogowa:
5.45zł
Dostępne od ręki: 2 714 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
20 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | drewno |
|---|---|
| Kolor | beżowy |
| Wymiar produktu | 18 x 8,9 x 0,8 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,075 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 18.5 x 14 x 18.5; Duże: 20 x 38.5 x 45 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 3,450 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 14,400 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 200 |
| Kod celny | 4064571031883 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Kredki drewniane 12 kolorów MATEO - beżowy | |
| 2026-10-13 | 20000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.