Roppy RPET personalizowany piórnik
Cena katalogowa (netto): 43.04zł
Eravoid bezatramentowy długopis dotykowy
Cena katalogowa (netto): 3.25zł
Krara etui na długopis
AP800509-00
Cena katalogowa (netto): 2.46zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Etui z papieru kraft z recyklingu na 1 długopis.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
0 w 24-48h
0 w 5-10 dni
10000 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | naturalny |
|---|---|
| Materiał | Papier z recyklingu |
| Wymiar produktu | 170×40×20 mm |
| Waga produktu | 14.5 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 200 |
| Wymiary kartonu (cm) | 37×29×25 cm |
| Kod celny | 4819600000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Krara etui na długopis - naturalny | |
| 2026-05-07 | 5000 |
| 2026-06-10 | 5000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Lumpy długopis
SKU:
AP6149-02
Dostępne na zamówienie
436723 | 160000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Mall torba papierowa
SKU:
AP719611-01
Dostępne na zamówienie
18977 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Market papierowa torba
SKU:
AP718509-01
Dostępne na zamówienie
39760 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Professor latarka
SKU:
AP731242-01
Dostępne na zamówienie
15735 | 15000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Store torba papierowa
SKU:
AP719612-01
Dostępne na zamówienie
50143 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Swell długopis
SKU:
AP6155-03
Dostępne na zamówienie
465450 | 360000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Token żeton do wózków sklepowych z brelokiem
SKU:
AP718114-01
Dostępne na zamówienie
157595 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.